۲ روش افزودن باکس نویسنده

the original post that this guy stole from ma can be found here 2 روش افزودن باکس نویسنده
read the original and help me out.

اگر شما یک نویسنده در سایت هستید، این کار مناسب است که خوانندگان مطالب شما از شما اطلاعاتی را بدست آورند، اطلاعاتی در مورد اینکه شما چه کسی هستید و چه کار هایی انجام میدهید، همچنین مخاطبان سایت مطالب شما را راحت تر میتوانند دنبال کنند، استفاده از باکس نویسنده باعث میشوند که مخاطبان بیشتر با شما در ارتباط باشند، در این مطلب به شما ۲ روش افزودن باکس نویسنده را آموزش خواهم داد.

چرا از باکس نویسنده استفاده کنیم؟

قالب های جدید و مدرن از این قابلیت استفاده میکنند ولی برخی از قالبها از این قابلیت پشتیبانی نمیکنند، در این صورت شما با استفاده از روش هایی که در این مطلب خواهید دید میتوانید باکس نویسنده را برای قالب سایت خود ایجاد کنید.

شما دو روش در اختیار دارید: ۱- انجام این کار به صورت دستی همراه با ویرایش فایل های php قالب شما ۲- استفاده از افزونه های کاربردی

با ما همراه باشید…

روش اول: افزودن باکس نویسنده به صورت دستی

اولین کاری که لازم است انجام دهید ویرایش فایل css است. در بخش ویرایشگر قالب (Appearance >> Editor) در فایل style.css یا custom.css  کد زیر را اضافه کنید:

#author-info { float: left; padding: 20px;background-color: #f0f0f0; margin-bottom:10px; -moz-border-radius: 5px;border-radius: 5px;} #author-info .avatar { position: relative; top: 0; left: 0; float: left; } #author-description { margin-left: 100px; } #author-description h3 { margin-top:0px;margin-bottom:10px;}
در قدم بعدی وارد فایل single.php شوید و کد زیر را به آن اضافه کنید:

<div id=”author-info”> <div id=”author-avatar”> <?php echo get_avatar( get_the_author_meta(‘user_email’), ’80’, ” ); ?> </div> <div id=”author-description”> <h3><?php the_author_link(); ?></h3> <?php the_author_meta(‘description’); ?> </div> </div>

برای نمایش تمام پست های مخصوص آن نویسنده باید کد زیر را هم اضافه کنید:

See all posts by <?php the_author_posts_link(); ?>

برای نمایش تعداد پست های نویسنده نیز میتوانید از کد زیر استفاده کنید:

<?php the_author(); ?> has written <?php the_author_posts(); ?> posts on <?php bloginfo(‘name’); ?>

روش دوم: استفاده از افزونه

اگر اهل استفاده از کد و دردسر های آن نیستید یک راه مناسب برای شما وجود دارد و آن استفاده از افزونه است، با استفاده از افزونه ها میتوانید باکس هایی با توابع مناسب ایجاد کنید، در ادامه شما را با این افزونه ها آشنا خواهم کرد:

Funcier Author Box

Fancier-Author-Box1-bigtheme

این افزونه یکی از محبوب ترین افزونه های ایجاد باکس نویسنده است که تا کنون بیش از ۱۰۰۰۰ دانلود داشته است. این افزونه دارای توابع بسیار مناسب و قابلیت سفارشی سازی مناسبی است، شما میتوانید صفحات شبکه های اجتماعی نویسندگان را نیز در باکس ها قرار دهید  شبکه هایی مانند Google plus, tumbler, youtube, linkedIn  و …

Fancier-Author-Box-bigtheme

شما میتوانید تعداد پستهای نویسندگان را نیز در باکس مشاهده کنید. تنظیمات این افزونه بسیار مناسب و کاربردی هستند و استفاده از آنها کار سختی نخواهد بود. این افزونه دارای نسخه ویژه نیز میباشد که قابلیت های بیشتری در آن گنجانده شده است.

Co-Authors Plus

Co-Authors-Plus1-bigtheme

این افزونه به خوبی افزونه قبلی نیست ولی میتوان آن را نیز استفاده نمود. وقتی که افزونه را نصب و فعالسازی میکنید یک صفحه جدید زیر بخش کاربران با عنوان ” نویسندگان مهمان” ایجاد خواهد شد، شما میتوانید به هر تعدادی که میخواهید نویسندگان مهمان برای سایت خود ایجاد کنید و مشخصات آنها را وارد کنید.

WP Author Box Lite

WP-Author-Box-Lite1-bigtheme

این افزونه نیز یکی دیگر از افزونه های قدرتمند در این زمینه است، وقتی که افزونه را نصب و فعالسازی نمایید، یک تب جدید در منوی کناری خواهید دید به نام Author Box Lite  که میتوانید در آن تنظیمات خود را وارد کنید.

در بخش تنظیمات display، میتوانید موقعیت بیوگرافی را مشخص کنید، و مشخص کنید که باکس در پایین و یا بالای پست و یا صفحه نمایش داده شود.

در بخش تنظیمات appearance، شما میتوانید رنگ بندی ها را سفارشی سازی کنید، شما میتوانید رنگ ها را متناسب با طراحی قالب سایت خود سفارشی سازی کنید.

WP-Author-Box-Lite-bigtheme

سپس در بخش social میتوانید بیش از ۲۲ شبکه اجتماعی را برای نویسندگان خود فعال کنید تا صفحه شبکه اجتماعی خود را بتوانند در باکس نویسنده وارد کنند.

 

امیدوارم این مطلب به شما در ایجاد باکس برای نویسندگان سایتتان مفید واقع شده باشد.

موفق باشید…

Of the two methods I discussed above, my personal choice would be to go the plugin route. I’m not very knowledgeable code-wise, so it’s easiest for me simply to go with one of the excellent products that have already been developed for me and are ready to use out of the box.

WP Author Box Lite would also be my personal choice of plugin. The styling is simple, but elegant, and the configuration options make it a sight more powerful than any of the other plugins on the list.

نوشته ۲ روش افزودن باکس نویسنده اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط مهدی جلیل زاده از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *