چگونگی ایجاد برگه یکتا

the original post that this guy stole from ma can be found here چگونگی ایجاد برگه یکتا
read the original and help me out.

با عرض سلام و روز خوش خدمت شما عزیزان. امیدوارم که خوب و سلامت باشید و یکی دیگر از آموزش های وردپرس را با ما دنبال کنید. امیدوارم که ای آموزش بتواند به شما کمک کند تا مشکلات خود را حل کنید. خب دوستان در این قسمت از آموزش وردپرس می خواهیم به شما در مورد ایجاد برگه یکتا بگوییم. پس با ما همراه باشید.

چگونگی ایجاد برگه یکتا

سیستم مدیریت محتوای وردپرس قابلیت های فراوانی دارد و به شما اجازه ی انجام کار های بسیاری را می دهد که به توانید سایت خود را به هر شکلی که خود دوست دارید درست کنید. یکی از قابلیت هایی که این سیستم دارد این است که به شما قابلیت انتخاب حالت ایستا یا در واقع وبلاگی را می دهد.

اگر تا کنون به قالب های وردپرس دقت کرده باشید دریافتید که قالب های وردپرسی معمولا یک صفحه ی اصلی زیبا دارند که به صورت تک صفحه ای یا به همراه ساید بار نمایش داده می شود. اما بسیار پیش آمده است که افراد پس از نصب قالب متوجه شده اند که قالب اصلا شبیه به دمویی که مشاهده و انتخاب کرده اند نیست و این مطمئنا برای همه سوالاتی را به وجود می آورد و باعث ترس افراد می شود که این اصلا برای آن ها خوشایند نیست. اما خوشبختانه هیچ کدام از نگرانی ها سوال های نگران کننده ای که در ذهن افراد ایجاد می شود درست نیست. قضیه به این صورت است که لازم است پس از نصب قالب برگه ی صفحه ی اول تنظیم شود تا به صورت دمو نمایش داده شود.

این مطلب میتواند برای شما مفید باشد:  رفع مشکل پایین بودن سرعت مدیریت وردپرس

خب دوستان در این قسمت کاری را که باید اول از همه انجام دهیم این است که قالب را نصب کنیم و پس از نصب قالب می توانیم یک برگه با عنوان دلخواه که این عنوان می تواند صفحه ی نخست یا خانه یا هر عنوان دیگری که مناسب می بینیم را انتخاب کنیم و پس از آن در قدم دوم نیاز است که به منوی سمت چپ بروید و از آن جا در گزینه ی نوع قالب قالب اصلی را انتخاب کنید. پس از انجام این کار به بروز رسانی برگه بپردازید. پس از انجام تمام این عملیات باید به سراغ انتخاب کردن برگه ی ساخته شده به عنوان قالب اصلی برویم.

دوستان در این قسمت اگر می خواهید که به قرار دادن برگه ای که ساخته شده در صفحه ی اول سایت خود بپردازید لازم است که به بخش تنظیمات بروید و از آن جا گزینه ی خواندن را در پیشخوان وردپرس انتخاب کنید. گزینه ای که در این قسمت با آن سر و کار داریم در برگه ی نخست نمایش داده شود است. در این قسمت می توانید گزینه ی نوشته های تازه را انتخاب کنید و با انتخاب این گزینه به ایجاد صفحه ی اول خود به صورت وبلاگی بپردازید . راه دیگری نیز دارید می توانید گزینه ی یک برگه ی یکتا را برای صفحه ای که در مرحله ی قبل ساختیم انتخاب کنید. حالا باید به قسمت فهرست کشویی بروید و در آن جا برگه ای که ساخته شده است را برای برگه ی نخست انتخاب کنید و در ادامه سایر تنظیمات را انجام دهید.

منبع : بیگ تم

نوشته چگونگی ایجاد برگه یکتا اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط محمد رضا ملکی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *