چرا ایجاد لیست ایمیل اهمیت دارد؟

the original post that this guy stole from ma can be found here چرا ایجاد لیست ایمیل اهمیت دارد؟
read the original and help me out.

آیا میخواهید لیست ایمیل ایجاد کنید، اما نمیدانید چرا ایجاد لیست ایمیل اهمیت دارد؟ خیلی از صاحبان سایت ها ایجاد لیست ایمیل را کار مهمی نمیدانند، تا وقتی که مطمئن شوند که انجام این کار برای آنها منفعت خواهد داشت. در این مطلب میخواهم دلایل اهمیت لیست ایمیل را به شما بگویم.

چرا ایجاد لیست ایمیل اهمیت دارد؟

لیست ایمیل لیستی از اسامی و ایمیل مردمی است که به شما اجازه داده اند تا به آنها آپدیت ها و یا مطالبی را ارسال نمایید.

چرا این کار مهم است؟ زیرا مشترکانی که به شما اجازه ارسال ایمیل را داده اند بسیار مشتاق تر هستند تا مطالب و محصولات ارائه شده توسط شما را ببینند.

در کسب و کار اینترنتی، لیست ایمیل تاثیر بسیار بیشتری نسبت به شبکه های اجتماعی خواهد داشت، در ادامه شما را با مزایای لیست ایمیل نسبت به شبکه های اجتماعی آشنا خواهم کرد.

مزایای لیست ایمیل نسبت به شبکه های اجتماعی:

ایمیل شخصی است_ استفاده از ایمیل بسیار رسمی تر است، ایمیل یک وسیله شخصی برای کاربر به حساب می آید پس به آن بیشتر اهمیت میدهد.

ایمیل هدفمند است_ اگر یکی از کاربران اجازه ارسال ایمیل را بدهد و یکی از مشترکان لیست ایمیل باشد، یعنی مشتاق است تا از سوی شما پیام دریافت کند و برای پیام های شما ارزش قائل است، شما خواهید توانست مطالب و محصولاتی که برای کاربران مهم است و جذاب به نظر میرسد را به آنها ارسال نمایید.

شما صاحب ایمیل خود هستید_ شما صاحب شبکه های اجتماعی نیستید، در عوض شما صاحب ایمیل خود هستید و اختیار آن را دارید.

ایمیل خصوصی است_ اشخاصی که ایمیل دریافت میکنند آن را در اینباکس خود مطالعه میکنند، یعنی شخص دیگری به آن دسترسی ندارد، کاربران میتوانند به صورت شخصی به شما پیام ارسال کنند.

شبکه های اجتماعی در مقابل ایمیل مارکتینگ

socialvsemailmarketing-bigtheme

شاید بگویید، شبکه های اجتماعی چطور؟ و بگویید که بسیاری از حرفه ای ها محصولات و خدمات خود را در قالب شبکه های اجتماعی ارائه میکنند و آن را به بازاریابی ایمیل ترجیح میدهند.

twitterfbsignup-bigtheme

حال به پاسخ دقت کنید: ” خب ببینید که شبکه های اجتماعی هنگام ثبت نام از شما در خواست ورود چه اطلاعاتی را دارند؟ همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، ایمیل یکی از مهم ترین ورودی های فرم ثبت نام شبکه های اجتماعی است میدانید چرا؟ چون این شرکت ها میدانند که با استفاده از ایمیل میتوانند به صورت مستقیم به شما پیام ارسال کنندو با شما در ارتباط باشند”

تمام شبکه های اجتماعی نیز برای خود لیست ایمیل ایجاد میکنند، زیرا آنها باهوش هستند و میدانند از چه ابزاری باید استفاده کنند.

آمار ها نشان میدهند که ۹۱% مشتری ها هر روز ایمیل خود را چک میکنند، من نمیگویم که شبکه های اجتماعی مهم نیستند، اما اگر از ایمیل مهمتر بودند از ایمیل برای ارتباط مستقیم با کاربران استفاده نمیکردند.

چرا نیاز به ایجاد لیست ایمیل داریم؟

تا اینجا باید میزان مهم بودن لیست ایمیل را متوجه شده باشید، و باید دانسته باشید که نادیده گرفتن آن چقدر ریسک بزرگی است.

پس بیاییم یک نگاهی به ابزار های مورد نیاز برای ایجاد لیست ایمیل بیاندازیم:

  1. یک وبسایت و یا وبلاگ
  2. یک سرویس بازاریابی با ایمیل
  3. استفاده از فرم های قدرتمند

تهیه و راه اندازی ابزار های بالا بسیار راحت است و استفاده از آن نیازی به دانستن دانش کد نویسی ندارد.

انتخاب یک سرویس ایمیل مارکتینگ  مناسب

emailmarketingservicesbigtheme

سرویس های مناسب زیادی جهت انجام این کار وجود دارند و شما میتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

افزونه های ایمیل مارکتینگ مناسب:

  • MailChimp
  • Benchmark Email
  • VerticalResponse

شما به راحتی با استفاده از یکی از سرویس های بالا میتوانید لیست ایمیل خود را گسترش دهید و زودتر به هدف اصلی خود برسید و به درآمد بالایی برسید.

برای مثال با استفاده از سرویس MailChimp میتوانید، فرم های مختلفی ایجاد کنید، میتوانید استایل فرم ها را تغییر دهید، میتوانید ایمیل تبریک عضویت برای کاربران خود مشخص نمایید، میتوانید با استفاده از کد های کوتاه از فرم های ایمیل در قسمت های مختلف سایت خود استفاده نمایید، میتوانید از reCaptcha در فرم ها استفاده کنید، و مشترکین ایمیل را به بهترین نحو مدیریت کنید.

نتیجه گیری

این مهم نیست که در حال اجرای چه نوع کسب و کاری هستید، چه نوع سایتی دارید، اگر یک سایت داشته باشید و اگر میخواهید که بازدید گنندگان را تبدیل به مشتری های ثابت کنید نیاز به ایجاد ایمیل لیست خواهید داشت.

امیدوارم در این مطلب شما را به اهمیت لیست ایمیل آگاه کرده باشم.

همیشه و همه جا موفق باشید…

Are you thinking about building an email list, but not sure why it is so important? Many bloggers and business owners don’t see the importance of building an email list right away until they see the impact email lists can have on website traffic and revenue. In this article, we will show you the top reasons why building your email list is important

نوشته چرا ایجاد لیست ایمیل اهمیت دارد؟ اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط مهدی جلیل زاده از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *