نحوه افزودن تب به برگه و نوشته در وردپرس

the original post that this guy stole from ma can be found here نحوه افزودن تب به برگه و نوشته در وردپرس
read the original and help me out.

به صورت پیش فرض در وردپرس قابلیت افزودن تب به برگه ها و نوشته ها وجود ندارد مگر اینکه قالب وردپرس شما دارای این قابلیت باشه و بتونه با استفاده از شورتکد این امکان رو به شما بده تا بتونید بین برگه های سایتتون محتوای تب دار یا همون زبانه رو اضافه کرد , اگر قالب شما این قابلیت رو نداره نگران نباشید در وردپرس افزونه ای وجود داره به نام Tabs Shortcode and Widget که به راحتی و به صورت حرفه ای امکان ایجاد محتوای تب دار رو به سایت شما اضافه می کنه. نمونه ایجاد شده با افزونه رو می تونید در تصویر زیر مشاهده کنید

نحوه افزودن تب به برگه و نوشته در وردپرس

افزودن تب به برگه و نوشته در وردپرس

افزودن تب به برگه و نوشته در وردپرس

خوب برای افزودن این امکان به سایت خود ابتدا افزونه Tabs Shortcode and Widget  رو از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید. بعد از نصب نیاز به تنظیم و کانفیگ خاصی هم نداره بعد از نصب افزونه کافیه یه برگه یا نوشته ایجاد کنید می بینیدی که به ویرایشگر وردپرس یه ابزار جدید اضافه شده که با استفاده از این ابزار جدید مربوط زبانه ها می تونید محتوای تب دار ایجاد کنید.

نحوه کار با افزونه :

ابتدار روی آیکون مربوط در بین ابزارهای ویرایشگر وردپرس کلیک کنید در پنجره ای که باز میشه تعداد تب ها رو مشخص کنید , قابلیت خوب دیگه ی هم که داره هم میشه تب ها رو به صورت عمودی و هم افقی ایجاد کنید به دلخواه خود این مورد رو مشخص کنید. بعد نیاز هست تا اطلاعات مربوط به هر تب رو وارد کنید مثل عنوان و محتوا. حتی می توانید برای هر تب یک ایکون هم انتخاب کنید که در کنار عنوانش نمایش داده بشه. در تصویر زیر هم مشخص شده

افزونه Tabs Shortcode and Widget

افزونه Tabs Shortcode and Widget

قابلیت بعدی این افزونه وردپرس پشتیبانی از ابزارک هم می باشد که مخصوص خودش یک ناحیه ابزارک هم داره به نام OTW shortcode widget که می تونید در بخش ابزارک ها هم محتوای تب دار ایجاد کرده و به نمایش بزارید.

به هیمن راحتی در وردپرس می تون با استفاده از این افزونه کاربردی قابلیت ایجاد ناحیه تب دار را به وردپرس اضافه کرد.

منبع: بیگ تم

 

نوشته نحوه افزودن تب به برگه و نوشته در وردپرس اولین بار در قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم پدیدار شد توسط هادی قربانی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *