معرفی افزونه های کروم برای وردپرس

the original post that this guy stole from ma can be found here معرفی افزونه های کروم برای وردپرس
read the original and help me out.

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان وردپرسی. دوستان در این قسمت از آموزش وردپرس قصد داریم به شما افزونه های موجود در مرورگر کروم را معرفی کنم که می توانید با کمک آن ها عملکرد وردپرس را قوی تر کنید و در کار طراحی وب سایت و مدیریت وب سایت خود کار ساده تری داشته باشید. پس در ادامه آموزش با ما همراه باشید تا تمامی موارد را به شما معرفی کنیم

معرفی افزونه های کروم برای وردپرس

خب دوستان همانطور که قبلا هم گفتیم افزونه ها برای راحتی و افزایش امکانات سایت ها به وجود آمده اند و در وردپرس هم افزونه های زیادی برای راحتی کار صاحبان سایت وجود دارد. بحث امروز ما در مورد افزونه های گوگل هست که به شما در تسریع کار های خود کمک می کند. در ادامه به معرفی این افزونه ها می پردازیم.

افزونه ای برای زمانبندی کار های وب سایت

افزونه Simple Time Track برای افرادی مناسب است که برای کار های خود برنامه ریزی و زمان بندی دارند زیرا این افزونه می تواند به شما زمان بندی خوبی بدهد به این صورت که شما در شروع کار ها و فعالیت های خود آن را استارت بزنید و وقتی فعالیت خود به پایان رسید آن را متوقف کنید. به این صورت این افزونه زمان بندی خوبی به شما می دهد. این افزونه با دارا بودن این ویژگی می تواند برای مدیران وب سایت ها بسیار مفید باشد به این صورت که آن ها می توانند با این افزونه زمان دقیق فعالیت کارمندان خود را به دست آورند فقط کافی است که این افزونه را به کروم خود اضافه کنند.

معرفی افزونه های کروم برای عملکرد قوی

دانلود افزونه آموزش داده شده  Simple Time Track

افزونه ای برای اطلاع از بهینه بودن وب سایت

افزونه app.telemetry در واقع برای بهینه سازی وب سایت و سئو گزینه ی مناسبی است. دوستانی که سایت وردپرسی دارند این را می دانند که برای موفق بودن در بهینه سازی وب سایت خود باید تلاش بسیاری کنند. این افزونه به شما کمک می کند که سرعت سایت خود را بالا برده و به رفع کردن مشکلاتی که باعث پایین آمدن سرعت سایت خود می شود بپردازید. این افزونه اطلاعاتی را مانند : تغییر مسیر ها و کش و جستجوی دی ان اس های دامنه و … را به شما می دهد.

اگر می خواهید از سالم بودن سایت خود در امر بهینه سازی مطمئن شوید می توانید این اطلاعات را دریافت کرده و به صورت دوره ای چک کنید.

معرفی افزونه های کروم برای عملکرد قوی

دانلود افزونه آموزش داده شده   app.telemetry

افزونه ای برای طراحی وب سایت رودپرس

افزونه ی بعدی Appspector است که اگر بخواهیم در مورد آن توضیحی دهیم باید بگوییم که در طراحی وب سایت به کاربران کمک می کند و اگر شما می خواهید طراحی وب سایتی را انجام دهید به شما پیشنهاد می کنم که حتما از این افزونه استفاده کنید. وقتی که شما این افزونه را نصب کردید در سمت راست در قسمت نوار آدرس کروم را خواهید دید. اگر بر روی آن کلیک کنید متوجه خواهید شد که چه فریم ورک ها و سیستم هایی در این سایت وجود دارد و آیا طراح دلخواه شما را دارد و سیستم مدیریت محتوای وردپرس هست یا خیر؟ نکته ی دیگری که در مورد این افزونه می توان گفت این است که دقت بسیار بالایی دارد و احتمال خطا در آن نزدیک به صفر است.

معرفی افزونه های کروم برای عملکرد قوی

دانلود افزونه اموزش داده شده :   Wappalyzer

افزونه ای برای شناسایی قالب های وردپرس

آخرین افزونه ای که می خواهیم در این آموزش وردپرس در مورد آن صحبت کنیم WPSniffer است و در واقع این افزونه مکمل افزونه ی قبل است. افزونه ی قبل امکان شناسایی سیستم مدیریت محتوای وردپرس را به شما می دهد ولی این افزونه در کروم می تواند قالب های وردپرس را هم شناسایی کند و در واقع شما می توانید این افزونه را نصب کنید و بفهمید که از چه قالب هایی در سایت ها استفاده می شود. این افزونه قابلیت بسیار خوبی دارد پس به شما پیشنهاد می کنم که حتما آن را دانلود کرده و از قابلیت های آن بهره ببرید.

معرفی افزونه های کروم برای عملکرد قوی

دانلود افزونه آموزش داده شده :   WPSniffer

منبع : بیگ تم

 

نوشته معرفی افزونه های کروم برای وردپرس اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط محمد رضا ملکی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *