معرفی افزونه ای برای پاک کردن همه دیدگاه ها

the original post that this guy stole from ma can be found here معرفی افزونه ای برای پاک کردن همه دیدگاه ها
read the original and help me out.

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز وردپرسی. روزتون به خیر. امیدوارم که خوب و سلامت باشید  تا یکی دیگر از آموزش های وردپرس را با من و دوستان عزیزم همراهی کنید. خب دوستان در این قسمت از آموزش وردپرس میخواهم به شما افزونه ای را معرفی کنم که با کمکش میتوانید همه ی دیدگاه ها را پاک کنید. پس با ما همراه باشید.

معرفی افزونه ای برای پاک کردن همه دیدگاه ها

همانطور که میدانید یکی از قسمت های اصلی هر سایتی قسمت دیدگاه های آن سایت است. اهمیت این بخش انقدر زیاد است که در منوی اصلی پیشخوان وردپرس این گزینه را می توانیم ببینیم. اما بعضی وقت ها که این دیدگاه ها زیاد میشوند واقعا آزار دهنده است. مثلا فرض کنید که یک سال از عمر سایتتان گذشته و دیگر نیازی به بودن دیدگاه ها نیست و فکر می کنید وقتش رسیده که همه ی دیدگاه های قدیمی را پاک کنید.

در آموزش وردپرس امروز میخواهیم افزونه ای را به شما معرفی کنم که میتواند همه ی دیدگاه ها را به شکل یک جا پاک کند.

خب برویم سراغ معرفی این افزونه. نام این افزونه وردپرس Delete All Comments است. این افزونه وردپرس رایگان به شما کمک می کند که به ساده ترین شیوه ممکن دیدگاه های (اسپم ، پذیرفته شده ، منتظر تایید) را از سایتتان پاک کنید.

نحوه فعال سازی افزونه Delete All Comments

 بعد از اینکه این افزونه را نصب و فعال کردید متوجه می شوید که در منوی پیشخوان وردپرس ابزار ها یک گزینه به نام  Delete All Comments (پاک کردن دیدگاه ها) افزوده می شود. برای وارد شدن به این صفحه افزونه روی این گزینه کلیک کنید.

برای پاک کردن دیدگاه ها در صفحه ی افزونه می توانید گزینه ی Delete All Comments  را تایید کنید و بعد با فشار دادن گزینه ی Delete All می توانید تمام دیدگاه ها را پاک کنید.

دانلود افزونه Delete All Comments

یکی دیگر از آموزش های وردپرس هم به پایان رسید اگر میخواهید با قالب وردپرس جدید و پوسته وردپرس جدید آشنا شوید در آموزش های بعد ما را همراهی کنید.

منبع : بیگ تم ارائه دهنده ی قالب وردپرس فروشگاهیقالب وردپرس بازی

نوشته معرفی افزونه ای برای پاک کردن همه دیدگاه ها اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط محمد رضا ملکی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *