معرفی ابزار های مشاهده اطلاعات بازدید کنندگان

the original post that this guy stole from ma can be found here معرفی ابزار های مشاهده اطلاعات بازدید کنندگان
read the original and help me out.

آیا میخواهید مشخصات مخاطبان سایت خود را داشته باشید و از آنها اطلاعاتی را دریافت کنید، خوشبختانه افزونه های زیادی برای انجام این کار وجود دارند، با استفاده از این افزونه ها خواهید توانست اطلاعات زیادی را از مخاطبان و بازدید کنندگان سایت خود داشته باشید. در این مطلب به معرفی افزونه های مشاهده اطلاعات بازدید کنندگان خواهم پرداخت.

معرفی افزونه های مشاهده اطلاعات بازدید کنندگان

با استفاده از این ابزار ها خواهید توانست نقاط قوت و ضعف سایت وردپرسی خود را به راحتی پیدا کنید. با استفاده از این افزونه ها خواهید دانست که بازدیدکنندگان چگونه سایت شما را پیدا کرده اند، و یا کدام یک از پست های شما را از طریق موتور های جستجو یافته اند، و یا اینکه بفهمید بازدیدکنندگان سایت شما از کدام کشور و یا شهر هستند. در ادامه شما را با این افزونه ها آشنا خواهم کرد، با ما همراه باشید…

Analystics Tools

Google-Analytics-bigtheme

شما با استفاده از این سرویس میتوانید کار های زیادی را انجام دهید، کارهایی مانند:

  • موقعیت جغرافیایی کاربران را به دست بیاورید، میتوانید بفهمید با چه دستگاهی و با چه مرورگری از سایت شما بازدید کرده اند.
  • بفهمید چگونه سایت شما را پیدا کرده اند
  • قبل از اینکه به سایت شما بیایند در کجا بوده اند، چه مدتی در سایت شما بوده اند
  • دنبال چه چیز هایی در سایت شما بوده اند، چه فرم هایی را در سایت شما پر کرده اند، چه صفحاتی را مشاهده کرده اند، چه خرید هایی انجام داده اند و…

با استفاده از این سرویس خواهید توانست اطلاعات زیادی از بازدید کنندگان خود بدست آورید.

Google Analytics Dashboard for WP

GA-for-WP-bigtheme

با استفاده از این افزونه میتوانید Analystics را به سایت وردپرس خود متصل کنید و اطلاعات بازدیدکنندگان را در سایت خود مشاهده کنید.

افزونه های زیادی برای انجام این کار وجود دارند، اما این افزونه محبوب ترین افزونه جهت انجام این کار میباشد، این افزونه نه تنها تصاویر فعالیت های موجود در سایت را به شما میدهد بلکه به شما، گزارش ارور ها را نیز میدهد.

Kissmetrics

Kissmetrics-bigtheme

این افزونه تمام فعالیت های کاربران را در سایت به شما گزارش خواهد داد، با استفاده از این افزونه شما خواهید توانست تقریبا همه چیز را بدانید.

Chartbeat

Chartbeat-bigtheme

اگر سایت شما دارای محتوای زیادی باشد و شما بخواهید مشکلات موجود در سایت را با استفاده از رفتار بازدید کنندگان پیدا کنید، در آن صورت این افزونه برای شما ساخته شده است. این افزونه با استفاده از ابزار هایی که دارد میتواند رفتار های مخاطبان سایت شما را دنبال کند و برای شما گزارش تهیه کند.

استفاده از ابزار های heat map

با استفاده از heat map ها نیز میتوانید مشکلات موجود در سایت خود را پیدا کنید و برای آنها راه حلی بیابید.

SeeVolution

Seevolution-bigtheme

با استفاده از این سرویس میتوانید امکانات زیر را داشته باشید:

  • میتوانید بفهمید که کدام پست بیشترین بازدید را داشته است.
  • کدام بخش ها توسط کاربران بیشتر مورد توجه بوده ( با استفاده از فهمیدن موقعیت هایی که نشانگر ماوس)
  • درصد افرادی که تمام بخش های یک صفحه را مطالعه کرده اند.

اگر کنجکاوید که سایت شما چقدر بازدید دارد و نقاط ضعف و قوت سایت شما چیست، بهتر است از این سرویس استفاده کنید.

CrazyEgg

CrazyEgg-bigtheme

با استفاده از این ابزار نه تنها خواهید فهمید که کدام بخش از سایت شما بیشتر بازدید داشته، بلکه خواهید فهمید آن افراد از چه موقعیتی به سایت شما رجوع کرده اند، از کدام مرورگر استفاده کرده اند، از طریق کدام موتور جستجو سایت شما را پیدا کرده اند.

Hotspots Analytics

Hotspots-Analytics-plugin-bigtheme

با استفاده از این ابزار خواهید توانست تا متوجه شوید که کدام بخش از سایت شما کلیک شده و کدام بخش ها مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. با استفاده از این ابزار میتوانید نقاط قوت سایت خود را پیدا کنید.

 

امیدوارم این مطلب به شما عزیزان در دریافت اطلاعات کاربران و بازدید کنندگان سایتتان کمک کرده باشد.

موفق باشید.

Want your bounce rate to drop and the average time on site to increase? Want to see more conversions with each visit? Want to give your visitors a better experience than they’d ever get from your competitor’s website?

Don’t wait for your visitors to pipe up (because you might have to wait forever for that to happen). Start spying on them now and see what story your website tells.

نوشته معرفی ابزار های مشاهده اطلاعات بازدید کنندگان اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط مهدی جلیل زاده از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *