مشاهده آخرین پروژه ها با Career Portfolio

the original post that this guy stole from ma can be found here مشاهده آخرین پروژه ها با Career Portfolio
read the original and help me out.

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی وردپرس. خب دوستان در این قسمت از آموزش وردپرس می خواهیم با شما در مورد افزونه ای صحبت کنیم که به شما این امکان را می دهد که به مشاهده و نمایش آخرین پروژه ها در وب سایت وردپرسی خود بپردازید. پس با ما همراه باشید.

مشاهده آخرین پروژه ها با Career Portfolio

کاربرانی که با وردپرس و سایت های مختلفی کار می کنند مطمئنا تا به حال با قالب هایی رو به رو شده اند که بخشی با عنوان نمونه کار ها یا پورتفولیو داشته باشند و وب مستر آن سایت بتواند در این بخش نمونه کار های خود را قرار دهد. در اصل اگر بخواهیم توضیحی دهیم باید بگوییم که این قسمت ها برای ارائه آخرین پروژه های یک شرکت یا یک تیم و … مورد استفاده قرار می گیرند.

در بعضی مواقع ما از قالب هایی استفاده می کنیم که یا این بخش را ندارند و یا به شکلی ساخته شده اند که به درد ما نمی خورد. اما ما در آموزش امروز می خواهیم به شما بگوییم که چگونه می توانید این بخش را بسازید.

حتما بخوانید:  افزونه نمایش نمونه کار

این افزونه این قابلیت را به شما می دهد که هر چه نمونه کار دارید را در سایت به شکل واکنش گرا و آسان به نمایش بگذارید. برای انجام این کار به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب و فعال کنید. بعد از اینکه افزونه را فعال کردید متوجه خواهید شد که گزینه ای به نام Career portfolio به منوی وردپرسی شما افزوده شده است که برای وارد کردن محصولات و نمونه کار های خود می توانیم به این بخش برویم.

مشاهده آخرین پروژه ها با Career Portfolio

خب دوستان کاری که در این قسمت باید انجام دهید این است که با توجه به تصویر بالا به سمت چپ رفته و در قسمت Enter portfolio title عنوان مناسبی را برای سایت خودانتخاب می کنید. پس از انجام این کار بر روی گزینه add new project کلیک می کنید.

مشاهده آخرین پروژه ها با Career Portfolio

با توجه به تصویر بالا همه ی موارد را که برای ما مشخص کرده است وارد می کنیم و پس از انجام این کار باید بر روی گزینه ای که در تصویر بالا دور آن کادر قرمزی کشیده شده است کلیک کنید تا یک نمونه کار ایجاد شود. اگر به سمت چپ تصویر بالا دقت کنید خواهید فهمید نمونه کاری با عنوان “پوسته های طراحی ش…” ایجاد شده است. برای قرار دادان دیگر نمونه کار ها به صورت تک تک بر روی گزینه ی add new project کلیک می کنیم. پس از این که همه ی نمونه های شما ایجاد شد لیستی را به شکل زیر خواهید دید.

مشاهده آخرین پروژه ها با Career Portfolio

حالا می خواهیم که به نمایش این بخش بپردازیم. بهتر است برای این کار کد کوتاهی را که در تصویر زیر می بینید دریافت کرده و در برگه ای بگذارید.

مشاهده آخرین پروژه ها با Career Portfolio
پس از قرار دادن شورت کد در برگه نتیجه را مشاهده نمایید. مطلبی که در این قسمت باید بگویم این است که می توانید در ویرایشگر خود هم گزینه ای را با عنوان پورتفولیو مشاهده کرده و به انتخاب پروژه ی خود از همان بخش بپردازید تا شورت کد را برای شما قرار دهد.

دانلود افزونه آموزش داده شده:  Career portfolio

منبع : بیگ تم

 

نوشته مشاهده آخرین پروژه ها با Career Portfolio اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط محمد رضا ملکی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *