درج امتیاز برای پست ها-بخش چهارم

the original post that this guy stole from ma can be found here درج امتیاز برای پست ها-بخش چهارم
read the original and help me out.

آیا تا کنون نتایج جستجویی را مشاهده نموده اید که دارای امتیاز هستند؟ این نوع مطالب که دارای امتیاز هستند معمولا از محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر مطالب برخوردارند، معمولا در طول زندگی نیز مساول خاص بیشتر نظر مخاطب را جذب میکنند، این موضوع شامل نتایج جستجو نیز میشود، با استفاده از درج امتیاز برای پست ها میتوانید مخاطب بیشتری را به سوی سایت خود هدایت کنید و ترافیک بالایی را جذب کنید، قرار است در چند بخش مختلف شما را با یک افزونه قدرتمند در زمینه درج امتیاز برای مطالب آشنا کنم، بخش چهارم:

درج امتیاز برای پست ها با All In One Schema.org Rich Snippets

اگر سایت شما دارای محصولاتی برای ارائه باشد میتوانید اطلاعات مناسبی را در مورد محصول برای اسنیپت در نظر بگیرید و مخاطب را به سایت خود جذب کنید. میتوانید کاربران را از قیمت مناسب محصولات خود آگاه کنید و کاربران زیادی را به سایت خود اضافه کنید.

در بخش قبل شما را با تعدادی از بخش های موجود در افزونه آشنا کردم، در این بخش به ادامه آشنایی با بخش های موجود در افزونه خواهیم پرداخت. این افزونه دارای بخش های زیادی است و در یاین سری آموزشی به آشنایی با بخش های موجود در نسخه رایگان افزونه خواهیم پرداخت، در نسخه ویژه افزونه امکانات بسیار زیاد دیگری به آن اضافه خواهد شد که در این سری به آن ها نخواهیم پرداخت.

تب configuration بخش video

اگر شما در سایت خود از ویدئو زیاد استفاده میکنید و مطالب شما دارای فایل ویدئو است میتوانید به راحتی از این بخش موجود در پیکربندی ها استفاده نمایید، میتوانیید اطلاعات بیشتر را در مورد ویدئو خود در اسنیپت نمایش دهید و کاربران را از ارزش مطلب خود آگاه کنید و آنها را به سوی سایت مفید خود هدایت کنید و ترافیک سایت خود را بسیار افزایش دهید.

Rich snippet: در این بخش باید عنوان مناسبی را برای امتیاز دهی مشخص نمایید.

Video title: در این بخش باید عنوانی را برای عنوان ویدئو مشخص نمایید ( مثال: عنوان ویدئو…)

Description: در این بخش باید عنوانی را برای توضیحات ویدئو مشخص نمایید.

Video duration: در این بخش باید عنوانی برای طول ویدئو مشخص نمایید ( مثال: زمان ویدئو)

Video Upload date: در این بخش باید عنوانی برای تاریخ آپلود مشخص نمایید ( مثال: زمان آپلود)

Price: در این بخش باید عنوانی را برای قیمت ویدئو مشخص نمایید. (مثال: هزینه)

product availability: در این بخش باید عنوانی را برای نمایش وضعیت محصول مشخص نمایید.

پس از مشخص نمودن پیکربندی ها باید بر روی Update کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند. سپس برای استفاده از سیسنم امتیاز دهی باید به بخش متاباکس configure rich snippet در ویرایشگر وردپرس مراجعه کنید.

برای شروع باید در لست بازشو موجود در بالای باکس آیتم ویدئو را انتخاب کنید، در ادامه شما را با بخش های موجود در این باکس آشنا خواهم کزد:

Video title: در این بخش باید عنوان ویدئو را وارد کنید.

video description: در این بخش باید توضیحات ویدئو را وارد کنید.

Video thumbnail: در این بخش باید تصویر بند انگشتی ویدئو را آپلود نمایید.

Video: در این بخش باید فایل ویدئو را آپلود نمایید.

Embed video: اگر ویدئو در آدرس دیگری وجود دارد میتوانید بجای آپلود آن، آدرس ویدئو را در این بخش وارد کنید و از آن استفاده کنید.

Video duration: در این بخش باید طول مدت ویدئو را وارد نمایید.

Upload date: در این بخش باید تاریخ آپلود ویدئو را وارد نمایید.

در این مطلب شما را با تعدادی از بخش های موجود در تنظیمات این افزونه آشنا کردم و امیدوارم به خوبی بخش های مختلف آن را توضیح داده باشم در مطلب بعد شما را با بخش های دیگر موجود در افزونه All In One Schema.org Rich Snippet آشنا خواهم کرد تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

همیشه و همه جا موفق باشید…

Rich snippet is basically a short summary of your page in the search results of Google, Yahoo, Bing and sometimes in the News feed of Facebook in nice format with star ratings, author photo, image, etc. if you are looking for a useful plugin to utilize rich snippets then All In One Schema.org Rich Snippets is a great way…

نوشته درج امتیاز برای پست ها-بخش چهارم اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط مهدی جلیل زاده از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *