درج امتیاز برای پست ها-بخش پنجم

the original post that this guy stole from ma can be found here درج امتیاز برای پست ها-بخش پنجم
read the original and help me out.

آیا تا کنون نتایج جستجویی را مشاهده نموده اید که دارای امتیاز هستند؟ این نوع مطالب که دارای امتیاز هستند معمولا از محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر مطالب برخوردارند، معمولا در طول زندگی نیز مساول خاص بیشتر نظر مخاطب را جذب میکنند، این موضوع شامل نتایج جستجو نیز میشود، با استفاده از درج امتیاز برای پست ها میتوانید مخاطب بیشتری را به سوی سایت خود هدایت کنید و ترافیک بالایی را جذب کنید، قرار است در چند بخش مختلف شما را با یک افزونه قدرتمند در زمینه درج امتیاز برای مطالب آشنا کنم، بخش پنجم:

درج امتیاز برای پست ها با All In One Schema.org Rich Snippets

اگر سایت شما دارای محصولاتی برای ارائه باشد میتوانید اطلاعات مناسبی را در مورد محصول برای اسنیپت در نظر بگیرید و مخاطب را به سایت خود جذب کنید. میتوانید کاربران را از قیمت مناسب محصولات خود آگاه کنید و کاربران زیادی را به سایت خود اضافه کنید.

در بخش قبل شما را با تعدادی از بخش های موجود در افزونه آشنا کردم، در این بخش به ادامه آشنایی با بخش های موجود در افزونه خواهیم پرداخت. این افزونه دارای بخش های زیادی است و در یاین سری آموزشی به آشنایی با بخش های موجود در نسخه رایگان افزونه خواهیم پرداخت، در نسخه ویژه افزونه امکانات بسیار زیاد دیگری به آن اضافه خواهد شد که در این سری به آن ها نخواهیم پرداخت.

تب configuration بخش Article

اگر در سایت خود مطالب ارزشمندی را قرار میدهید و میخواهید با استفاده از آنها ترافیک بیشتری جذب کنید، و اگر میخواهید افراد زیادی به آن دسترسی داشته باشند، پس بهتر است از بخش article استفاده کنید، با استفاده از این بخش از افزونه قدرتمند All In One Schema.org Rich Snippets قلدر خواهید بود تا اطلاعات زیادی را در مورد مطلب و مقاله خود در نتایج جستجو قرار دهید و با استفاده از آن مخاطبان زیادی را برای سایت خود جذب کنید.در ادامه شما را با بخش های موجود در قسمت Article آشنا خواهم کرد.

Rich snippet title: در این بخش باید عنوانی را برای امتیاز دهی مشخص نمایید.

Article Name: در این بخش میتوانید عنوانی برای نام مطلب مشخص نمایید. ( مثال: عنوان مطلب)

Author: در این بخش میتوانید عنوانی برای نویسنده مشخص نمایید ( مثال: نویسنده)

Description: در این بخش باید عنوانی را برای توضیحات مطلب مشخص نمایید (مثال: توضیحات)

Image: در این بخش باید عنوانی برای تصویر مطلب قرار دهید.

Publisher: در این بخش باید عنوانی برای انتشار دهنده مطلب مشخص نمایید (مثال: منتشر کننده)

Publisher Logo: در این بخش میتوانید عنوانی را برای لوگوی منتشر کننده مشخص کنید.

پس از پیکربندی میتوانید برای اعمال تغییرات بر روی دکمه Update کلیک کنید، سپس وارد ویرایشگر وردپرس شوید تا از اسنیپت برای مطلب خود استفاده نمایید. پس از ورود به بخش Configure Rich snippet باید بر روی لیست بازشو بالای باکس کلیک کنید و از آیتم ها Article را انتخاب کنید.

Article Image: در این بخش میتوانید برای مطلب خود تصویر آپلود نمایید.

Article Name: در این بخش میتوانید نام مطلب خود را مشخص نمایید.

Short Description: در این بخش باید توضیح کوتاهی را برای مطلب وارد نمایید

Author: در این بخش باید نام نویسنده را وارد نمایید.

Publisher Organization: در این بخش باید نام موسسه منتشر کننده مطلب را وارد نمایید.

Publisher Logo: در این بخش میتوانید لوگوی منتشر کننده را آپلود کنید (دقت داشته باشید که تمام تصاویر آپلود شده باید اندازه ۳۰۰*۳۰۰ داشته باشند، در غیر این صورت نمایش داده نخواهند شد.

در این مطلب شما را با تعدادی از بخش های موجود در تنظیمات این افزونه آشنا کردم و امیدوارم به خوبی بخش های مختلف آن را توضیح داده باشم در مطلب بعد شما را با بخش های دیگر موجود در افزونه All In One Schema.org Rich Snippet آشنا خواهم کرد تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

همیشه و همه جا موفق باشید…

Rich snippet is basically a short summary of your page in the search results of Google, Yahoo, Bing and sometimes in the News feed of Facebook in nice format with star ratings, author photo, image, etc. if you are looking for a useful plugin to utilize rich snippets then All In One Schema.org Rich Snippets is a great way…

نوشته درج امتیاز برای پست ها-بخش پنجم اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط مهدی جلیل زاده از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *