درج امتیاز برای پست ها-بخش هفتم

the original post that this guy stole from ma can be found here درج امتیاز برای پست ها-بخش هفتم
read the original and help me out.

آیا تا کنون نتایج جستجویی را مشاهده نموده اید که دارای امتیاز هستند؟ این نوع مطالب که دارای امتیاز هستند معمولا از محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر مطالب برخوردارند، معمولا در طول زندگی نیز مساول خاص بیشتر نظر مخاطب را جذب میکنند، این موضوع شامل نتایج جستجو نیز میشود، با استفاده از درج امتیاز برای پست ها میتوانید مخاطب بیشتری را به سوی سایت خود هدایت کنید و ترافیک بالایی را جذب کنید، قرار است در چند بخش مختلف شما را با یک افزونه قدرتمند در زمینه درج امتیاز برای مطالب آشنا کنم، بخش هفتم:

درج امتیاز برای پست ها با All In One Schema.org Rich Snippets

اگر سایت شما دارای محصولاتی برای ارائه باشد میتوانید اطلاعات مناسبی را در مورد محصول برای اسنیپت در نظر بگیرید و مخاطب را به سایت خود جذب کنید. میتوانید کاربران را از قیمت مناسب محصولات خود آگاه کنید و کاربران زیادی را به سایت خود اضافه کنید.

در بخش قبل شما را با تعدادی از بخش های موجود در افزونه آشنا کردم، این بخش پایانی آشنایی با محیط افزونه All In One Schema.org Rich Snippets است و تا کنون تمام بخش های موجود در تنظیمات را به شما عزیزان معرفی کرده ایم. این افزونه دارای بخش های زیادی است و در یاین سری آموزشی به آشنایی با بخش های موجود در نسخه رایگان افزونه خواهیم پرداخت، در نسخه ویژه افزونه امکانات بسیار زیاد دیگری به آن اضافه خواهد شد که در این سری به آن ها نخواهیم پرداخت.

تب configuration بخش Events

اگر در سایت خود به گزارش رویداد های مختلف میپردازید و میخواهید مطالب شما از بازدید فراوانی برخوردار باشند، میتوانید با ارائه اطلاعات بیشتر در مورد رویداد خود بازدید کنندگان بیشتری را به سوی سایت خود جذب کنید، با استفاده از این افزونه توانایی انجام این کار را به راحتی خواهید داشت، در ادامه شما را با بخش های مربوط به قسمت Event آشنا خواهم کرد، با ما همراه باشید.

rich snippet title: در این بخش باید عنوانی را برای امتیاز دهی مشخص نمایید.

Event title: در این بخش باید عنوانی برای عنوان رویداد مشخص نمایید.

Event Location: در این بخش باید عنوانی برای موقعیت رویداد مشخص کنید.

Start Time: در این بخش باید عنوانی برای زمان شروع رویداد مشخص نمایید.

End time: در این بخش باید عنوانی را برای زمان پایان رویداد مشخص کنید.

Ticket promotion: در این بخش باید عنوانی را برای قیمت رویداد مشخص کنید (مثال: قیمت بلیط)

اگر اطلاعات بالا را وارد کردید برای ذخیره آنها باید بر روی دکمه Update کلیک کنید، سپس برای استفاده از اسنیپت باید وارد ویرایشگر وردپرس شوید، در صفحه ویرایشگر وردپرس به بخش Configure rich snippet اسکورل کنید و از لیست بازشو بالای باکس گزینه Event را انتخاب کنید.

Event title: در این بخش باید عنوانی برای رویداد وارد کنید.

Location: در این بخش باید محدوده رویداد را مشخص کنید.

Start date: در این بخش باید تاریخ شروع رویداد را مشخص کنید.

End date: در این بخش باید تاریخ پایان رویداد را مشخص کنید.

Offer price: در این بخش باید هزینه بلیط را مشخص کنید.

Currency: در این بخش باید واحد پول خرید بلیط را مشخص کنید.

URL: در این بخش باید آدرس خرید بلیط را وارد کنید.

 

در این سری مطالب شما را با بخش های موجود در تنظیمات این افزونه آشنا کردم و امیدوارم بخش های مختلف موجود در افزونه All In One Schema.org Rich Snippet را به خوبی توضیح داده باشم. امیدوارم با استفاده از این مطالب توانسته باشید به خوبی از این افزونه قدرتمند استفاده کنید.

همیشه و همه جا موفق باشید…

Rich snippet is basically a short summary of your page in the search results of Google, Yahoo, Bing and sometimes in the News feed of Facebook in nice format with star ratings, author photo, image, etc. if you are looking for a useful plugin to utilize rich snippets then All In One Schema.org Rich Snippets is a great way…

نوشته درج امتیاز برای پست ها-بخش هفتم اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط مهدی جلیل زاده از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *