تعیین قیمت محصولات ووکامرس بر اساس نقش کاربران

the original post that this guy stole from ma can be found here تعیین قیمت محصولات ووکامرس بر اساس نقش کاربران
read the original and help me out.

سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان همیگشی اموزش های بیگ تم . امیدوارم خوش و سلامت باشید . از این که با آموزش ووکامرس دیگری با شما عزیزان همراه هستم ، بسیار خوشحالم . در این بخش قراره برای شما افزونه ی جدیدی در زمینه ی ووکامرس معرفی کنیم که بتوانید با استفاده از آن برای نقش های مختلفی که در فروشگاه ووکامرس تون وجود دارد تفاوت هایی در قسمت محصولات قایل شوید ، در واقع برای هر نقش کاربری که در فروشگاه ووکامرس شما وجود دارد ، قیمت متفاوتی را در نظر بگیرید . پس برای درک بهتر این موضوع با ادامه این بخش با ما همراه شوید .

تعیین قیمت محصولات ووکامرس بر اساس نقش کاربران

حتما فروشگاه شما مشتریانی دارد که پایه ی ثابت ان می باشند و همیشه از فروشگاه شما خرید می کنند و می توان گفت عضو ثابتی از آن هستند و علاوه بر ان فروشگاه بزرگ اینترنتی شما امکان دارد که کاربرانی داشته باشد و نویسندگانی که همواره در حال رسیدگی و انجام کارهای فروشگاه شما می باشند . اگر این افراد یعنی کارمندهای فروشگاه شما و همچنین خریداران ثابت فروشگاه بخواهند محصولی را از شما خریداری کنند ، بهتر است شما برای آنها تخفیفاتی را در نظر بگیرید و برخورد شما با مشتریان چندسال تون و مشتریانی که فقط یکبار از شما خرید می کنند فرق کند !!!!!! که این می تواند یک راهی برای جذب افراد به سمت فروشگاه شما باشد .

با  انجام این کار مشتریان قدیمی خود را به خریدهای دیگری از فروشگاه خود تشویق می کنید و همچنین افراد دیگر هم تصمیم می گیرند که از فروشگاه شما محصولات خود را خریداری کنند ، در ضمن شما باید بین مشتری های فروشگاه و نقش های مختلفی که در فروشگاه خود ایجاد کرده اید ، تفاوتی قایل شوید و با توجه به نقش افراد ، قیمتی را برای آنها تعیین کنید . برای ایجاد این قابلیت لازم است که افزونه ووکامرس Woocommerce Role Based Price را دانلود کنید و در پنل وردپرس خود نصب نمایید ، که شما می توانید افزونه را از لینک زیر هم دانلود کنید :

دانلود افزونه Woocommerce Role Based Price

پس از دریافت همانند سایر افزونه های دیگر در پنل فرشگاه خود نصب نمایید و فعال سازید و سپس برای انجام تنظیمات افزونه به بخش ووکامرس بروید و پیکر بندی را انتخاب کنید و از صفحه ی تنظیمات ، تب Woocommerce Role Based Price را انتخاب کنید که در صفحه ی این تب هم ، تب های متعدد دیگری را مشاهده می کنید که در ادامه با هم مورد بررسی قرار می دهیم :

تنظیمات تب General :

  • Allowed User roles :  در کادر روبروی این بخش می توانید ، نقش های کاربری فروشگاه که مد نظرتون می باشد را وارد کنید . هر تعداد نقشی می توانید ، بنویسید .
  • Allowed product pricing : در این بخش  می توانید مشخص کنید که برای قیمت اصلی تخفیفی بگذارید یا قیمت فروش ویژه .

تنظیمات تب  USer role Rename :

این بخش برای انجام تنظیمات نقش های که تعیین کرده اید . نقش های فروشگاه خود را سفارشی سازی کنید .

تنظیمات تب Price Visibility :

  • Hide price for :  در این بخش می توانید تعیین کنید که قیمت محصول برای چه افرادی مخفی بماند و نشان داده نشود .
  • Hide Add to cart button for : این مرحله را شما می توانید برای نقش های دلخواه خود غیر فعال سازید .
  • products to Hide : برای نقش های مختلفی که دارید ، می توانید این محصول را مخفی کنید .
  • Variable products settings : نوع محصول را تعیین کنید .

سپس تنظیمات را ذخیره سازید و به ویرایش محصولات فروشگاه خود بروید و برای هر یک از محصولاتی که می خواهید نقش ها را تعیین کنید و در صفحه ی ویرایش محصول مورد نظرتون بر روی دکمه ی افزودن/ویرایش قیمت گذاری نقش کلیک کنید و در نهایت قیمت هایی را که برای نقش ها تعیین کرده اید ، وارد کنید .

دوستان عزیز نکات این اموزش برای شما عزیزان گفته شد ، با سری آموزش های بیگ تم و معرفی قالب های وردپرس با ما همراه باشید . آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دوستان دارم .

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس بازیقالب وردپرس تفریحی

نوشته تعیین قیمت محصولات ووکامرس بر اساس نقش کاربران اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط محمد رضا ملکی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *