ایجاد تصاویر هدر رندم

the original post that this guy stole from ma can be found here ایجاد تصاویر هدر رندم
read the original and help me out.

آیا میخواهید هدر رندم به سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ بیشتر قالب های وردپرس دارای قابلیت داخلی استفاده از تصاویر هدر هستند. این تصاویر میتوانند تاثیر زیادی بر روی سایت وردپرس شما داشته باشند و مخاطبین را تحت تاثیر خود قرار دهند، با استفاده از این قابلیت جلوه خاصی به سایت خود خواهید بخشید. در این مطلب به شما عزیزان آموزش خواهم داد تا بتوانید به راحتی و بدون استفاده از کد به ایجاد تصاویر هدر رندم بپردازید.

ایجاد تصاویر هدر رندم

headerimage

همانطور که گفتم بیشتر قالب های حرفه ای وردپرس قابلیت پشتیبانی از تصاویر هدر را دارند. هدر سفارشی کمی با عکس بک گراند متفاوت است، بیایید با یکدیگر به ایجاد تصاویر هدر رندم بپردازیم. با ما همراه باشید…

روش اول: ایجاد تصاویر هدر رندم با استفاده از Customizer

این روش را بیشتر پیشنهاد میکنم، استفاده از این روش بسیار ساده و راحت است، برای شروع وارد بخش Appearance » Customize شوید تا Customizer باز شود.

changeheaderimage

سپس بر روی Header کلیک کنید تا منو باز شود. شما همچنین با استفاده از این بخش میتوانید برای تصویر هدر برچسب قرار دهید، اکنون تصویر هدر را مشاهده میکنید، شما میتوانید آن را تغییر دهید و از تصاویر آپلود شده در سایت استفاده کنید، و یا میتوانید تصاویر مورد نظر خود را در سایت آپلود کنید.

randomizeheader

بر روی Add image کلیک کنید تا تصاویر مورد نظر خود را برای هدر آپلود کنید، وقتی که تصاویر را آپلود کردید، در بخش ” تصاویر اخیرا آپلود شده” دیده خواهند شد. اکنون نیاز دارید تا بر روی  ‘Randomize uploaded header’ کلیک کنید، اکنون میتوانید به وبسایت خود مراجعه کنید و سایت خود را دوبازه لود کنید تا تغییر تصاویر هدر را مشاهده نمایید.

روش۲: ایجاد تصاویر هدر رندم با استفاده از افزونه

این روش انعطاف پذیر تر است و با استفاده از آن میتوانید بر روی تصاویر و عناصر هدر کنترل بیشتری داشته باشید. اولین کاری که نیاز است تا انجام دهید آن است که افزونه WP Display Header را نصب و فعالسازی کنید، پس از فعالسازی نیاز خواهید داشت تا یک پست را ویرایش کنید و یا یک پست را ایجاد کنید، متوجه خواهید شد که یک متا باکس با برچسب ‘Header’هدر زیر ویرایشگر پست اضافه شده است.

randomheaderpost

شما میتوانید تصاویر هدر آپلود شده را در این بخش اضافه کنید و از آن استفاده کنید، شما همچنین میتوانید گزینه Random را تیک بزنید تا بک گراند ها به صورت رندم نمایش داده شوند. اگر میخواهید تصاویر بیشتری را برای هدر انتخاب کنید وارد بخش Appearance » Customize شوید و بر روی تب Header کلیک کنید.

addheaderimages

سپس بر روی دکمه  ‘Add image’ کلیک کنید تا تصاویر بیشتری را به هدر اضافه کنید. نیاز ندارید تا هدر را برای قالب خود تغییر دهید کافیست تصاویر را آپلود کنید و از Customizer خارج شوید . افزونه این قابلیت را به شما میدهد تا تصویر هدر را برای دسته بندی ها و آرشیو ها تغییر دهید، برای انجام این کار وارد بخش Posts » Categories شوید و بر روی دکمه Edit زیر دسته بندی مورد نظر کلیک کنید.

editcat

در بخش ویرایش دسته بندی، شما شاهد بخش جدید header خواهید بود، که میتوانید با استفاده از آن برای دسته بندی های مختلف تصاویر هدر رندم قرار دهید.

randomheadercategory

فراموش نکنید که بر روی بروزرسانی کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند. با استفاده از این گزینه میتوانید نسبت به عنوان دسته بندی خود یک تصویر هدر مشخص کنید تا نظر مخاطبان سایت را به خود بیشتر جذب کنید، استفاده از این روش یکی از راهکار هایی است که میتوانید برای سایت خود ترافیک بیشتری جذب کنید.

اگر به دنبال یک روش ساده برای استفاده از تصاویر رندم در هدر قالب خود هستید بهتر است از روش اول استفاده کنید، اگر میخواهید کنترل بهتر و بیشتری بر روی عناصر موجود در هدر و تصویر داشته باشید بهتر است از روش دوم استفاده نمایید و بر روی عناصر هدر تسلط داشته باشید.

امیدوارم در این مطلب به شما به خوبی آموزش داده باشم تا بتوانید تصاویر رندم برای هدر سایت خود ایجاد کنید.

همیشه و همه جا موفق باشید…

Do you want to add random header images to your WordPress blog? Most WordPress themes come with built-in support to add header images. These images can completely change your site’s look and feel. In this article, we will show you to how to add random header images to your WordPress blog without writing any code.

نوشته ایجاد تصاویر هدر رندم اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط مهدی جلیل زاده از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *