افزونه MotoPress Content Editor Lite در وردپرس

the original post that this guy stole from ma can be found here افزونه MotoPress Content Editor Lite در وردپرس
read the original and help me out.

سلام و درود فراوان خدمت شما همراهان عزیز . امیدوارم روز خوبی را در پیشرو داشته باشید . دوستان عزیز قالب های وردپرسی که شما در وب سایت خود نصب می کنید چه رایگان و چه غیر رایگان ، ممکن است ویژگی هایی که همیشه شما می خواهید نداشته باشد . برای مثال شما می خواهید برگه ی دلخواهی را در سایت خود ایجاد کنید و یا این که صفحه ی اصلی سایت تون را بر اساس نظر خودتون تغییراتی را بدهید . در این آموزش وردپرس برای شما افزونه ی Page Builder by MotoPress را معرفی می کنم که با استفاده از آن بتوانید صفحاتی از سایت تون را بر اساس نظرتون شخصی سازی کنید .

افزونه MotoPress Content Editor Lite در وردپرس

با توجه به این که قالب های وردپرس متعددی داریم ، شما می توانید از هر یک از آنها که می خواهید استفاده کنید و حال ممکن است شما تصمیم بگیرید در سایت خودتون یک صفحه ای را بسازید و شخصی سازی نمایید . اگر در قالب وردپرس خود صفحه سازی گرافیکی داشته باشید می توانید از ان استفاده کنید و حتما همه ی شما دوستان با صفحه ساز ویژوال کامپوزر آشنا هستید و می توانید آن را خریداری نمایید و از آن استفاده کنید و علاوه بر ویژوال کامپوزر ، افزونه های خیلی خوب دیگری وجود دارد و با ایجاد یک ویرایشگر محتوایی در وردپرس شما می توانید به راحتی به هر شکلی که می خواهید صفحاتی را بسازید .

در ابتدای راه شما می توانید افزونه Page Builder by MotoPress را از لینک زیر دانلود کنید و در وب سایت خود نصب نمایید و در بخش افزونه های نصب شده ، آن را فعال کنید تا بتوانید تنظیمات آن را انجام دهید :

دانلود افزونه Page Builder by MotoPress

شما می توانید با فعال سازی این افزونه در سایت تون برگه هایی دلخواه و به صورت سفارشی ایجاد کنید و تنها فرقی که با ویژوال کامپوزر دارد این است که این افزونه یک ویرایشگر محتوایی می باشد و از ابزارک های سایت استفاده نمی کند و فقط بر اساس قالبی که دارد می توانید برای سایت خود برگه ایجاد نمایید . حال برای انجام تنظیمات افزونه ، به بخش Motopress پنل وردپرس تون بروید تا بتوانید تنظیمات این افزونه وردپرس را انجام دهید

این افزونه وردپرس دارای تنظیمات بسیار ساده ای می باشد و بیشتر تنظیمات آن برای نسخه ی پرمیوم آن می باشد که در این به بررسی بuضی از گزینه ها می پردازیم :

  • Language : از منوی این بخش می توانید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و زبان اصلی و پیش فرض ، زبان انگلیسی می باشد .
  • Compatibility : برای سازگاری افزونه با بخش پست ها می باشد
  • Excerpt and More tag : برای استفاده از برچسب های بیشتر می توانید این گزینه ها را فعال نمایید .
  • Google Fonts : قابلیت سازگاری با فونت های گوگل . اصلا جای نگرانی نیست !!!!!! زیرا از فونت های فارسی هم پشتیبانی می کند .

پس از این که شما تنظیمات را انجام دادید و ذخیره کردید ، نوبت به این می رسد که به بخش برگه ها و افزودن برگه بروید تا صفحه ی مورد نظر خود را برای سایت تون ایجاد کنید و حالت ویرایشگرتون را بر روی Moto Press Content Editor قرار دهید تا بتوانید وارد محیط ویرایشگر افزونه شوید و می توانید از یکی از قالب هایی که وجود دارد استفاده کنید و یا این که خودتون قالبی را طراحی کنید و به راحتی تصاویر و ویدیوهای خود را قرار دهید و در نهایت با استفاده از این افزونه یک صفحه شخصی برای وب سایت وردپرس تون ایجاد نمایید .

خب دوستان همراه آموزش امروز هم به پایان رسید . امیدوارم که مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد و از همراهی شما عزیزان تا انتهای این بخش صمیمانه متشکرم . با ادامه ی آموزش های بیگ تم با ما همراه شوید . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما بزرگواران .

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس گرافیکیقالب وردپرس شرکتی

نوشته افزونه MotoPress Content Editor Lite در وردپرس اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط محمد رضا ملکی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *