افزونه چند زبانه کردن وب سایت وردپرس

the original post that this guy stole from ma can be found here افزونه چند زبانه کردن وب سایت وردپرس
read the original and help me out.

سلام خدمت شما دوستان و همراهان ارجمند . دوستان عزیز احتمالا شما به دنبال روش های متعددی برای دو زبانه کردن وب سایت وردپرس خود بوده اید ، در این اموزش وردپرس هم من برای شما با معرفی افزونه ای وردپرس این امکان را در وب سایت تون ، ایجاد می کنم ، پس حتما با ادامه اموزش امروز با ما همراه شوید .

افزونه چند زبانه کردن وب سایت وردپرس

شما دوستان عزیز احتمالا برای چند زبانه کردن وب سایت خود به دنبال روش و یا افزونه ای بوده اید و برخی از افزونه های وردپرس که برای انجام این کار وجود دارند رایگان نیستند و شما باید برای استفاده از انها در سایت ، افزونه وردپرس را خریداری نمایید ، افزونه  Polylang یک افزونه رایگان برای چند زبانه کردن وب سایت می باشد و شما می توانید همه کارهای خود را به راحتی و همانند گذشته ، برگه و مطلب جدید ایجاد نمایید و یا از دسته بندی های جدیدی در وب سایت خود بسازید و با استفاده از این افزونه وردپرس هم ترجمه این بخش های تازه را به سایت خود اضافه نمایید و این ترجمه مطالب کاملا اختیاری است و شما برای این که بهتر عمل نمایید برای تاثیر بیشتر بهتره این کار را انجام دهید . که شما می توانید این افزونه وردپرس رو از لینک زیر دریافت نمایید :

دانلود افزونه Polylang
پس از دانلود افزونه . ان را در بخش افزونه های وب سایت خود نصب و فعال سازید و تنظیمات این افزونه را انجام دهید تا بتوانید سایت وردپرس خود را به صورت چند زبانه تبدیل نمایید .

بعضی از مزایای این افزونه وردپرس :

  • پشتیبانی از زبان های متعدد
  • پشتیبانی کامل از زبان های راست به چپ
  • امکان وجود ترجمه برای برگه ها ، مطالب ، ابزارک ، منوها ، فهرست ها
  • امکان پشتیبانی از دسته های سفارشی ، مطالب سفارشی
  • تعیین ساب دامین برای سایر زبان ها

شما می توانید از این افزونه رایگان وردپرس برای چند زبانه کردن وب سایت خود استفاده نمایید . دوستان عزیز آموزش وردپرس امروز به پایان رسید ، از همراهی شما عزیزان متشکردم ، با آموزش های بعدی با ما همراه شوید .

منبع: بیگ تم مرجع آموزش وردپرس و قالب وردپرس و افزونه وردپرس

نوشته افزونه چند زبانه کردن وب سایت وردپرس اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط محمد رضا ملکی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *