اشتراک گذاری تصاویر اینستاگرام در وردپرس

the original post that this guy stole from ma can be found here اشتراک گذاری تصاویر اینستاگرام در وردپرس
read the original and help me out.

اگر دنبال یک راه ساده برای اشتراگ گذاری تصاویر اینستاگرام در وردپرس هستید، دنبال افزونه نباشید، IFTTT یک راه بهتری برای انجام این کار ارائه میدهد. با استفاده از این سرویس خواهید توانست تا بلافاصله پس از ارسال یک تصویر در اینستاگرام، آن را در سایت وردپرس خود به اشتراک گذارید. در این مطلب به شما اشتراک گذاری تصاویر اینستاگرام در وردپرس را آموزش خواهم داد.

اشتراک گذاری تصاویر اینستاگرام در وردپرس با IFTTT

IFTTT یک سرویس است که به کاربران اجازه اتصال پروفایلشان در شبکه های اجتماعی و سایت های مختلف به یکدیگر را میدهد، برای مثال اگر شما یک پست جدید در اینستاگرام قرار دهید، همان پست شما در وردپرس نیز منتشر خواهد شد.

اگر شما اکانتی در IFTTT ندارید، میتوانید به صورت رایگان به راحتی ثبت نام کنید. فقط کافیست وارد  IFTTT.com شوید، بر روی sign up کلیک کنید، سپس ایمیل خود را وارد کنید و یک پسورد برای پروفایل خود مشخص کنید.

وقتی که وارد حساب کاربری خودتان شدید، هر دو اکانت اینستاگرام و وردپرس خود را به IFTTT متصل کنید، بر روی channels در بخش منو کلیک کنید، همچنین میتوانید در بخش جستجو عبارت “Instagram”  را تایپ کنید، و یا به پایین صفحه اسکورل کنید و آن را پیدا کنید.

بر روی آیکون اینستاگرام کلیک کنید و سپس بر روی دکمه connect کلیک کنید.

IFTTT-Instagram-Connect-bigtheme

اکنون میتوانید راه های مختلفی را که میتوانید پست های اینستاگرام را در وردپرس منتشر کنید ببینید. با استفاده از اولین گزینه خواهید توانست تمام پست های جدید اینستاگرام خود را در وردپرس منتشر کنید.

منتشز سازی تمام پست ها از اینستاگرام به وردپرس

وقتی شما با استفاده از IFTTT یک کاری را انجام دهید، به آن کار recipe گفته میشود، شما میتوانید recipe های خودتان را اگر میخواهید ایجاد کنید، شما همچنین خواهید توانست از recipe هایی که دیگران ایجاد کرده اند استفاده کنید.

بر روی Browse در بخش منو کلیک کنید تا recipe مورد نظر خود را پیدا کنید. برای منتشر کردن پست های جدید در وردپرس ما از Instagram to Blog استفاده خواهیم کرد.

بر روی connect کلیک کنید و سپس شما وارد یک صفحه شامل فیلد های قابل سفارشی سازی خواهید شد. بخش title شامل عنوان مطلبی است که قرار است آن را در وردپرس منتشر کنید، میتوانید در این بخش هر متنی را که میخواهید را وارد کنید، یا اگر هم نخواستید میتوانید آن را رها کنید، که در این صورت عنوان پست اینستاگرام برای پست وردپرس در نظر گرفته خواهد شد، و یا حتی میتوانید عنوان را حذف کنید.

insta-wp-title-bigtheme

اگر میخواهید چیزی را تغییر دهید میتوانید در داخل باکس کلیک کنید و به دنبال آیکون آبی رنگ بگردید، که با استفاده از آن خواهید توانست از اجزای مختلف اینستاگرام استفاده کنید.

میتوانید به پایین صفحه اسکورل کنید و دسته بندی ها و برچسب ها را وارد کنید، وقتی که کارتان به اتمام رسید میتوانید بر روی دکمه Add کلیک کنید.

شما میتوانید به recipe های ایجاد شده توسط خودتان با رفتن به بخش My Recipes دسترسی داشته باشید. شما میتوانید آنها را تغییر دهید و اگر خواستید آنها را خاموش کنید.

اکنون هروقتی که یک تصویر در اینستاگرام خود پست کنید، باید در کمتر از یک دقیقه در سایت شما منتشر شود.

استفاده از برچسب ها برای منتشر کردن پست ها در وردپرس

برای کاربرانی که میخواهند کنترل بیشتری بر روی پست ها داشته باشند نیز یک قابلیت مهم وجود دارد، در recipe یک فیلد به نام Tag وجود دارد که با وارد کردن یک متن در آن خواهید توانست مشخص کنید که اگر آن تگ را در هر پستی وارد کردید فقط همان پست در وردپرس شما منتشر شود. این قابلیت به شما قابلیت کنترل بهتر بر روی پست ها را خواهد داد.

IFTTT-Instagram-Tag-bigtheme

منتشر سازی تصاویر و یا ویدئو ها

اگر فقط میخواهید تصاویر را منتشر کنید و ویدئو ها منتشر نشوند، میتوانید این کار را بدون استفاده از تگ انجام دهید، برای استفاده کردن از تصاویر میتوانید از New photo by Instagram user , Create new WordPress post در بخش recipe استفاده کنید. سپس فیلد ها را آنگونه که میخواهید سفارشی سازی کنید و بر روی add کلیک کنید.

اکنون فقط تصاویری که در اینستاگرام منتشر میکنید در وردپرس منتشر خواهند شد، به همین سادگی!

اما اگر میخواهید فقط از ویدئو ها استفاده کنید، میتوانید از Instagram video to WordPress blog در بخش recipe استفاده کنید، اکنون ویدئو هایی را که در اینستاگرام پست میکنید در سایت وردپرس نیز منتشر خواهند شد.

 

امیدوارم این مطلب به شما در استفاده از این سرویس کمک کرده باشد.

موفق باشید…

By featuring Instagram posts on your WordPress site, your site automatically becomes more visually appealing, and it may even help draw in more followers for you. There’s no problem with manually embedding a photo or video into WordPress here and there when it’s called for, but when you automate simple tasks like this, you’ll wonder why you never decided to do it sooner.

نوشته اشتراک گذاری تصاویر اینستاگرام در وردپرس اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط مهدی جلیل زاده از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *