ارائه کارت هدیه با YITH WooCommerce Gift Cards

the original post that this guy stole from ma can be found here ارائه کارت هدیه با YITH WooCommerce Gift Cards
read the original and help me out.

سلام همراهان عزیز و مهربان و امیدوارم روزخوبی در پیش رو داشته باشید . دوستان عزیز با آموزش ووکامرس جدیدی در خدمت شما هستم ، در این بخش قراره برای شما افزونه ای را معرفی کنیم که با استفاده از آن بتوانید کارت های هدیه ای در فروشگاه خود داشته باشید و به مشتریان تان برای خرید از فروشگاه خود ارائه دهید ، پس با اموزش ارائه کارت هدیه در فروشگاه ووکامرس با ما همراه شوید .

ارائه کارت هدیه با YITH WooCommerce Gift Cards

حتما کارت های هدیه ای که بانک های مختلف به کاربران خود ارائه می دهد را دیده اید و از آنها استفاده کرده اید . امروز می خواهیم این قابلیت را برای فروشگاه ووکامرس و اینترنتی ایجاد کنیم و شما بتوانید کارت های هدیه ی شخصی را به مشتریان فروشگاه خود ارائه دهید . که برای انجام این کار افزونه ای وجود دارد که با نصب و انجام تنظیماتش می توانید این قابلیت را برای فروشگاه خود ایجاد کنید .

شما می توانید با ارائه کارت های هدیه در فروشگاه ووکامرس خود علاوه بر این که تاثیر مثبتی برای شما دارد ، این امکان را برای کاربران تان ایجاد کنید که انها با استفاده از این کارت ها از فروشگاه اینترنتی شما خرید کنند و برای هر بار خرید از این گیفت کارت ها استفاده کنند . شما می توانید برای گیفت کارت هایی را که در فروشگاه ارائه می دهید ، قیمتی را در نظر بگیرید و در فروشگاه خود بفروش برسانید و از این پس کاربران شما برای خرید از فروشگاه از اعتباری که داخل گیفت کارت می باشد استفاده می کنند و خرید خود را انجام می دهند .

برای ایجاد این قابلیت شما باید افزونه ی YITH WooCommerce Gift Cards را در پنل وردپرس فروشگاه خود نصب نمایید که این افزونه از سری افزونه های YITH می باشد ، این افزونه دارای دو نسخه ی رایگان و پرمیوم می باشد که در این آموزش شما با تنظیمات نسخه ی رایگان ان آشنا می شوید . در ابتدا شما به لینک زیر مراجعه کنید و فایل افزونه ووکامرس را دریافت نمایید :

دانلود افزونه YITH WooCommerce Gift Cards

وقتی فایل افزونه ووکامرس را دانلود کردید ، در بخش افزونه های پنل خود و در کنار ، سایر افزونه ها نصب کنید و فعال سازید تا از این طریق بتوانید کارت های هدیه ای که دارای قیمت های مشخصی می باشد را در فروشگاه خود بفروش برسانید و کاربران تان از این پس از اعتبار این کارت ها برای خریدهای اینترنتی از فروشگاه شما استفاده کنند .

وقتی افزونه را فعال کردید به پنل وردپرس بروید و به زیر منوی yith plgins بروید و گزینه ی Gift cards را انتخاب کنید تا وارد صفحه ی تنظیمات افزونه شوید ، تنظیمات این صفحه بیشتر مربوط به نسخه ی پرمیوم ان می باشد که در اینجا بررسی نمی کنیم . به تب General بروید و بر روی گزینه ی فعال سازی افزونه کلیک کنید و در نهایت بر روی لینک آبی رنگ create your first gift card کلیک نمایید تا وارد صفحه ی افزودن محصول برای ایجاد گیفت کارت شوید که این صفحه به صورت زیر است :

آموزش پ

از بخش اطلاعات محصول ، باید گزینه ی gift card را انتخاب نمایید و در بخش تنظیمات ان همانطوری که مشاهده می کنید باید شما در کادر SKU شناسه ای را برای محصول خود انتخاب کنید و وارد نمایید و در در ادامه در کادر Gift card amount ، مقدارهایی برای کارت های هدیه خود در نظر بگیرید و بر روی دکمه ی Add کلیک کنید تا این مقادیر اضافه شود و با ذخیره سازی تغییرات به صفحه ی محصول کارت هدیه بروید و مشاهده کنید .

طریقه ی استفاده از اعتبار این گیفت کارت ها برای خرید در فروشگاه به این صورت است که پس از خرید یکی از این کارت های هدیه ، کدی به کاربران ارائه می شود که همان کد گیفت کارت است و در زمان خرید باید کاربران این کد را وارد کنند . در ضمن می توانید برای کاربرانی که از گیفت کارت استفاده می کنند ، تخفیفی در نظر بگیرید و از این طریق جذب مشتری کنید!!!!!!

دوستان نکات اموزش امروز به پایان رسید . از همراهی شما عزیزان تا انتهای این بخش صمیمانه سپاسگزارم . بیگ تم برای شما قالب های وردپرس ویژه ارائه می دهد که شما می توانید از آنها برای ساخت فروشگاه ووکامرس و یا وب سایت خود استفاده کنید . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما خوبان .

پیروز و موفق باشید

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس فروشگاهیقالب وردپرس مجله خبری

نوشته ارائه کارت هدیه با YITH WooCommerce Gift Cards اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط محمد رضا ملکی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *