آموزش کاهش رونوشت های ذخیره شده در وردپرس

the original post that this guy stole from ma can be found here آموزش کاهش رونوشت های ذخیره شده در وردپرس
read the original and help me out.

سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت شماهمراهان عزیز . دوستان در این اموزش وردپرس می خواهیم یاد بگیریم که به چه صورتی تعداد رونوشت های وردپرس را کاهش بدهیم ؟ منظور از رونوشت های وردپرس نسخه هایی از نوشته ها و مطالب شما می باشد که شما با کلیک کردن بر روی دکمه ذخیره پیش نویس ، ایجاد می کنید ، حال برای این که کمتر میزان حجم سایت خود را اشغال کنید بهتره که در ذخیره سازی این رونوشت ها هم محدودیتی را ایجاد نمایید .

آموزش کاهش رونوشت های ذخیره شده در وردپرس

رونوشت هایی که شما تهیه می کنید در واقع ویرایش های مختلف نوشته ای است که شما ایجاد کرده اید و در نهایت تا مطلب خود را به صورت کامل ویرایش نمایید و منتشر کنید ، در وردپرس هم محدودیتی برای این رو نوشت های ذخیره شده در پایگاه داده وب سایت وجود ندارد و در این اموزش می خواهم به شما یاد بدهم که محدودیتی در تعداد ذخیره سازی این رونوشت ها ایجاد نمایید چون از این طریق میزان حجم گرفته شده از سایت خود را کاهش دهید و هم این که تعداد زیاد این رونوشت های ذخیره شده به کار شما نمی آید .

برای انجام این کار شما به یک قطعه کد کوتاه وردپرس نیاز دارید که باید این کد رو در فایل wp-config.php موجود در روت وردپرس خود قرار بدهید و ذخیره نمایید و لازمه که این کد را قبل از تگ <? در فایل wp-config.php قرار بدهید :

  define( 'WP_POST_REVISIONS', 3 );   

شما می توانید برای ویرایش فایل wp-config.php, از طریق فایل منیجر هاست یا ftp عمل کنید . در ضمن شما می توانید در قطعه کد فوق تعداد رونوشته های مورد نظر خودتان را وارد نمایید و اگر تصمیم دارید که کلا رونوشتی در سایت شما ذخیره نشود شما باید این مقدار را برابر -۱ قرار دهید و فقط تهیه ی نسخه ی پشتیبان از فایل خود را فراموش نکنید .
دوستان آموزش وردپرس مورد نظر به پایان رسید از همراهی شما متشکرم . با ادامه آموزش های بیگ تم همراه ما باشید .پیروز و موفق باشید .

منبع: بیگ تم مرجع آموزش وردپرس و قالب وردپرس

نوشته آموزش کاهش رونوشت های ذخیره شده در وردپرس اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط محمد رضا ملکی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *