آموزش محدود کردن نمایش پست های نویسنده مربوط به خودش در وردپرس

the original post that this guy stole from ma can be found here آموزش محدود کردن نمایش پست های نویسنده مربوط به خودش در وردپرس
read the original and help me out.

با آموزش محدود کردن نمایش پست های نویسنده مربوط به خودش در وردپرس در خدمتتان هستیم. ممکن یک سایت که با چندین نویسنده را داشته باشید و جهت جداسازی و پست ها یا به هر دلیل دیگری نخواهید که مطالب نوشیندگان دیگر را یک نویسنده ببیند و هر نویسنده در بخش نوشته های خود تنها به نوشته هایی که خود نویسنده ارسال کرده دسترسی داشه باشد. در این قسمت از سری آموزش های بیگ تم به شما آموزش می دهیم که چگون در بخش نوشته های یک نویسنده تنها پست های مربوط به خود نویسنده را نمایش دهیم و دیگر پست های دیگر نویسندگان را از نویسنده دیگری مخفی کنیم با بیگ تم همراه باشید

آموزش محدود کردن نمایش پست های نویسنده مربوط به خودش در وردپرس

p-pale-skin-apparel-fast-vector-mobile-800x600

برای دسترسی به تمامی پست ها برای مدیران سایت ابتدا افزونه Manage/View Your Posts Only را از کخزن وردپرس نصب نمایید و فعال کنید این افزونه هیچ گونه تنظیمات خارجی ندارد و پس از نصب آن  پست های دیگر نویسندگان از یک دیگر مخفی شده و تنها برای مدیران سایت در دسترس می باشد. این افزونه یک راه حل سریع و بی دردسر برای سایت هایی می باشد که تنها یک مدیر دارند اما فرض کنید در سایت چندین ویرایش گر و مدیر وجود داشته باشد و شما بخواهید تمام پست ها برای دیگر ادمین ها قابل نمایش باشد این افزونه تمامی پست ها را تنها برای شما نمایش می دهد و در صورتی که بخواهید برای دیگر ادمین ها تمامی ست ها نمایش داده شود باید از کدنویسی بدل از افزون استفاده کنیم.

راه حل

afsdfsdfdsey

برای اینکار دیگر نیازی به افزونه بالا نیست و شما باید تنها کد زیر را در فایل  functions.php سایت خود قرار دهید

 

function posts_for_current_author($ query) {

global $ pagenow;

if( ‘edit.php’ != $ pagenow || !$ query->is_admin )

	    return $  query;  

$ query->set(‘author’, $ user_ID );

	if( !current_user_can( 'edit_others_posts' ) ) { 		global $  user_ID; 

add_filter(‘pre_get_posts’, ‘posts_for_current_author’);

	} 	return $  query; 

}

پس از قرار دادن این کد افرادی که توانایی ویرایش پست های دیگران را دارند و ادمین ها می توانند تمامی پست ها مشاهده کنند اما نویسندگان تنها به نوشته های خود دسترسی دارند و تنها می توانند نوشته های خود را ببینند امیدواریم تمام نکات مربوط به این مبحث را پوشش داده باشیم بیگ منبع بزرگی از مطالب آموزشی برای شما وردپرسی ها می باشد منتظر نظرات شما هستیم.

نوشته آموزش محدود کردن نمایش پست های نویسنده مربوط به خودش در وردپرس اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط حیدری از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *