آموزش محدودیت در تعداد خرید محصولات ووکامرس

the original post that this guy stole from ma can be found here آموزش محدودیت در تعداد خرید محصولات ووکامرس
read the original and help me out.

سلام  و عرض ادب خدمت شما همراهان عزیز . امیدوارم روز خوبی را در پیشرو داشته باشید . دوستان قراره امروز امکان و قابلیت جدیدی را به فروشگاه ووکامرس تون اضافه کنیم و شما با استفاده از آن بتوانید محدودیتی را در تعداد خرید یک محصول برای کاربران خود ایجاد نمایید ، پس تا انتهای آموزش ووکامرس با ما همراه باشید .

آموزش محدودیت در تعداد خرید محصولات ووکامرس

دوستان ، ووکامرس خود به تنهایی دارای قابلیت های بسیاری نمی باشد و برای این که بتوانید قابلیت هایی را که مورد نظرتون می باشد به فروشگاه خود اضافه کنید ، از افزونه های ووکامرس استفاده نمایید ، برای مثال شما می خواهید برای مشتریان فروشگاه تان در تعداد خرید محصولات یک مینیمم و ماکزیممی را مشخص نمایید ، البته نه برای هر محصولی !!!! که اگر مشتری از تعدادی که شما به صورت پیش فرض تعیین کرده اید ، بیشتر خرید کند برای او یک پیام اخطار فرستاده شود و یا این که برای محصولی حداقل تعداد خرید ان توسط یک مشتری دو عدد باشد و کسی بخواهد از این تعداد کمتر خرید کند ، برای او هم پیامی ارسال شود .

مدیران عزیز این قابلیتی را که در بالا بیان کردم را می توانید با استفاده از افزونه های ووکامرس برای فروشگاه خود ایجاد نمایید و از افزونه YITH WooCommerce Minimum Maximum Quantity در فروشگاه خود استفاده نمایید ، می توانید ان را از لینک زیر دانلود نمایید :

دانلود افزونه YITH WooCommerce Minimum Maximum Quantity

این افزونه را هم در بخش افزونه های پنل خود نصب نمایید و فعال سازید تا بتوانید به تنظیماتش دسترسی داشته باشید و از این پس شما می توانید با کمک ان یک بازه برای هر کدام یک از محصولات خود تعیین نمایید تا بر اساس نظر شما آنها به فروش برسند . پس از فعال سازی شما به گزینه ی yith plugins پنل وردپرس خود بروید و از آنجا گزینه ی Minimum Maximum Quantity را انتخاب نمایید و با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ی تنظیمات افزونه می روید . که این افزونه دارای دو نسخه ی رایگان و غیر رایگان می باشد و در این بخش ما به معرفی و استفاده از نسخه ی رایگان ان می پردازیم .

بررسی تنظیمات افزونه

تب General settings
این تب گزینه های متعددی دارد که به بررسی این چند مورد می پردازیم :

  • Enable  YITH WooCommerce Minimum Maximum Quantity :  اگر شما بخواهید از این افزونه در سایت تون استفاده کنید باید تیک این گزینه را بزنید .
  • Minimum quantity limit : در این بخش شما باید حداقل تعداد محصول را مشخص نمایید که در صورتی مشتریان کمتر از این مقدار خرید انتخاب کردند برای آنها یک پیام خطایی ارسال شود .
  • Maximum Quantity limit : در ای بخش هم شما باید ماکزیمم و حداکثر تعدادی که مشتریان می توانند از یک محصول خریداری کنند را مشخص نمایید . اگر تعدادی بیشتر از حد مجاز انتخاب کردند با پیام خطایی روبرو شوند .

حال تغییراتی را که ایجاد کردید ، ذخیره نمایید . دقت نمایید که نمی توانید مقدار هیچ کدام یک از گزینه های بالا رو بر روی صفر تنظیم نمایید . حال پس از انجام تنظیمات افزونه به فروشگاه بروید و یک محصول را انتخاب نمایید برای خرید و تعداد خرید را پایین تر و یا بالاتر از حدی که تعیین کرده اید وارد نمایید ، حتما در این زمان با پیام خطا روبرو می شوید .

خب دوستان عزیز اموزش امروز به پایان رسید . از این که تا انتهای این بخش با ما همراه بودید کمال تشکر را دارم . با سری آموزش های بیگ تم و معرفی قالب های وردپرس با ما همراه باشید . با آرزوی موفقیت روز افزونه و سلامتی برای شما عزیزان .

پیروز و موفق باشد . روزگارتان خوش

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب ورپرس بازیقالب وردپرس وبلاگی

نوشته آموزش محدودیت در تعداد خرید محصولات ووکامرس اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط محمد رضا ملکی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *