آموزش جلوگیری در ایجاد بازتاب به خود در وردپرس

the original post that this guy stole from ma can be found here آموزش جلوگیری در ایجاد بازتاب به خود در وردپرس
read the original and help me out.

سلام دوستان حالت شما خوب هست؟ امیدوارم که خوب و سلامت باشید و در این آموزش وردپرس با من همراه باشید تا در کنار هم آموزشی کوتاه را سپری کنیم.در این آموزش قصد داریم کمی در مورد ایجاد بازتاب برای نوشته ها در وردپرس صحبت کنیم.دوستان آیا در مورد بازتاب در نوشته ها در وردپرس موردی را شنیده اید؟ این مورد در وب سایت های وردپرسی به تعداد بسیار بالا اتفاق می افتد و مطمئنا شما نیز در مورد ان اطلاعاتی دارید.پس در ادامه کمی بیشتر ان را مورد بررسی قرار میدهیم.تا انتها با من همراه باشید.

آموزش جلوگیری در ایجاد بازتاب به خود در وردپرس

دوستان اگر شما هم توی نوشته‌ های وب سایتت خود وارد میشوید و ان ها را مشاهده میکنید و به نوشته‌های قدیمی‌ وب سایت وردپرسی خود لینک میدهید حتما با مسئله بازتاب به خود روبرو شده اید که خب در این آموزش قرار است ان را حل کنیم.وردپرس به کمک گوگل، لینکی از سایت‌هایی که به شما لینک داده‌اند را در داخل پیوندهای ورودی برای شما قرار میدهد و برای شما نمایش میدهد.اما چطور میتوان این مورد را جل کرد؟ روش بسیار ساده است.

برای این منظور شما باید از یک هک وردپرس استفاده کنید.

 <?php function no_self_ping( &$  links ) { $  home = get_option( ‘home’ ); foreach ( $  links as $  l => $  link ) if ( 0 === strpos( $  link, $  home ) ) unset($  links[$  l]); } add_action( ‘pre_ping’, ‘no_self_ping’ ); ?> 

کد فوف را در فایل فانکشن قالب وردپرس خود قرار دهید و سپس آن را ذخیره سازی کنید البته قبل از این کار از فایل های وب سایت وردپرسی خود حتما نسخه پشتیبان تهیه کنید.پس از این کار میتوانید ببینید که دیگر به شما بازتابی ایجاد نمیشود و شما این مورد را به سادگی حل کردید.

ممنونم از همراهی شما دوستان
در ادامه نیز همراه من باشید دوستان

منبع: بیگ تم مرجع آموزش وردپرس و هک وردپرس

نوشته آموزش جلوگیری در ایجاد بازتاب به خود در وردپرس اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط محمد رضا ملکی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *