آموزش تغییر نام فرستنده در ایمیل های وردپرس

the original post that this guy stole from ma can be found here آموزش تغییر نام فرستنده در ایمیل های وردپرس
read the original and help me out.

سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان عزیز . امیدوارم روز خوبی را در پیش رو داشته باشید . دوستان عزیز در این اموزش وردپرس با شما همراه هستیم که با استفاده از قطعه کدهای وردپرس بتوانید نام فرستنده ایمیل های ارسالی به کاربران خود را تغییر دهید و با اموزش تغییر نام فرستنده ایمیل های وردپرس با ما همراه باشید .

آموزش تغییر نام فرستنده در ایمیل های وردپرس

شما وب مستران عزیز حتما با ساختار و ایمیل هایی که از طرف وردپرس برای کاربران ارسال می شود آشنا هستید و می دانید ایمیل هایی که در جواب ارسال نظرات کاربران برای آنها فرستاده می شود و یا این که ایمیل هایی برای اطلاع رسانی به آنها و یا در زمینه های مختلفی که برای کاربران ارسال می شود در بخش نام فرستنده کلمه ی WordPress وجود دارد ، که شما می توانید این کلمه و عبارت را تغییر دهید و این کار را می توانید به راحتی و بدون استفاده از هیچ افزونه وردپرس انجام دهید و فقط لازم است که با ادامه مطالب با ما همراه باشید .

دوستان عزیز شاید شما بپرسید از خودتون که انجام این کار چه فایده ای دارد و دلیل این تغییر نام فرستنده را ندانید ، پس بهتره که توضیح کوتاهی در این باره برای شما بدهم :

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به طور پیشفرض از عبارت WordPress برای عنوان نام فرستنده ی ایمیل و همچنین آدرس wordpress.yoursite.com به عنوان آدرس فرستنده ی ایمیل استفاده می کند و اگر به آدرس ایمیل فرستنده دقت کنید ، متوجه می شوید که این آدرس اصلا وجود ندارد !!!!!! در این بین فیلتر های اسپم ان پیام ها و ایمیل ها را به عنوان اسپم شناسایی می کنند و به پوشه ی اسپم هدایت می کنند در حالی که ایمیل ها اصلا اسپم نیستند و می توانند حاوی پیام های مهمی برای کاربران باشند .

به دلیل اهمیت این ایمیل ها باید از رفتن این آنها به پوشه ی اسپم جلوگیری کنید و شما باید دست بکار شویدو نام و ایمیل مورد نظر خودتون را در جای نام و ایمیل پیش فرض آن قرار دهید که این کار از اسپم شدن ایمیل های ارسالی از طرف شما جلوگیری می کند و از این طریق هم کاربران با دیدن نام سایت و ایمیل سایت شما حتما تشویق می شوند که ایمیل هایی از طرف شما آمده است را باز کنند .

خب دوستان عزیز امیدوارم شما با خواندن توضیحات فوق قانع شده باشید که این کار را انجام دهید و از روشی که در ادامه مطلب برای شما می گویم استفاده کنید ، حال پس از توضیحات کوتاه و مهمی برای دلیل تغییر نام فرستنده ایمیل بهتره که قطعه کدی که در این زمینه وجود دارد برای شما معرفی کنم :

قطعه کد تغییر نام فرستنده ایمیل در وردپرس

شما باید قطعه کد زیر را در فایل functions.php قالب وردپرس تون ، کپی کنید :

  // Function to change email address  function wpb_sender_email( $  original_email_address ) {  return '[email protected]'; }  // Function to change sender name function wpb_sender_name( $  original_email_from ) {  return 'Site Name'; }  // Hooking up our functions to WordPress filters  add_filter( 'wp_mail_from', 'wpb_sender_email' ); add_filter( 'wp_mail_from_name', 'wpb_sender_name' );  

حال شما در قطعه کد بالا به جای [email protected] ، ادرس ایمیل خودتون را وارد نمایید و به جای عبارت sitename نام فرستنده را قرار دهید و سپس تغییراتی را که اعمال کرده اید ذخیره نمایید تا بتوانید نتیجه را در هنگام ارسال ایمیل به کاربران تان مشاهده نمایید . فقط تهیه ی نسخه ی پشتیبان را هر گز فراموش نکنید .

این آموزش به پایان رسید ، از همراهی شما عزیزان کمال تشکر را دارم ، حتما با ادامه اموزش های بیگ تم با ما همراه شوید . با آرزوی موفقیت روز افزون و سلامتی برای شما دوستان .

منبع: بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس فروشگاهی و قالب تجاری وردپرس

نوشته آموزش تغییر نام فرستنده در ایمیل های وردپرس اولین بار در بیگ تم پدیدار شد توسط محمد رضا ملکی از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *